s
paracetamol 1000mg Apotex av Bekijk groter

Paracetamol 1000 mg

899619

Merk: Apotex

Inhoud: 5zp

Knmp_code: 14032171

Apotex paracetamol 1000 mg zetpillen

Meer details

€1.35

Beschikbaarheid: Dit product is niet meer op voorraad

Merk Apotex
Inhoud 5zp
Knmp_code 14032171

Paracetamol Apotex 1000 mg, zetpillen

Geneesmiddel - RVG 57800 AV

Paracetamol Apotex zetpillen behoort tot de groep van de zogenaamde pijnstillende en koortsverlagende geneesmiddelen. 

Toepassing
Paracetamol is een geneesmiddel bestemd voor patiënten met:
- hoofdpijn
- koorts en pijn bij griep en verkoudheid
- koorts en pijn na vaccinatie
- kiespijn
- zenuwpijn
- spit
- spierpijn
- menstruatiepijn
 
Niet gebruiken bij
Als u allergisch bent voor een van de stoffen in dit geneesmiddel.
 
Samenstelling
Werkzame stof: Paracetamol
Hulpstoffen:  Colloïdaal siliciumdioxide, Vast vet
 
Dosering
- Kinderen van 3-12 maanden (5,5-10 kg): één zetpil van 120 mg 2-3 maal per dag.
- Kinderen van 1-2 jaar (10-12,5 kg): één zetpil van 240 mg 2-3 maal per dag.
- Kinderen van 2-4 jaar (12,5-17 kg): één zetpil van 240 mg 3 maal per dag.
- Kinderen van 4-6 jaar (17-22 kg): één zetpil van 240 mg 4 maal per dag.
- Kinderen van 6 tot 9 jaar: één zetpil van 500 mg 2-3 maal per dag.
- Kinderen van 9 tot 12 jaar: één zetpil van 500 mg 3 maal per dag.
- Kinderen van 12 tot 15 jaar: één zetpil van 1000 mg 2-3 maal per dag.
- Volwassenen: één zetpil van 500 of van 1000 mg tot maximaal 4000 mg per dag. 

Aanwijzing voor gebruik:
De zetpillen glijden makkelijker naar binnen als ze voor het inbrengen eerst even in water gedompeld worden.
 
Lees voor gebruik de bijsluiter.
 
Vergunninghouder voor het in de handel brengen
Apotex Europe BV
Darwinweg 20
2333 CR Leiden
 

Nog geen commentaar

Schrijf uw recensie

Paracetamol 1000 mg

Paracetamol 1000 mg

Apotex paracetamol 1000 mg zetpillen

Schrijf uw recensie